Nájdete nás na Facebooku

Prírodné skaly DogRocks

Dog Rocks pre ochranu trávnika

  • Prírodné skaly DogRocks
    Prírodné skaly DogRocks
Cena:15.99Eur

Prírodné vulkanické skaly DogRocks predstavujú jedinečný a overený  produkt, ktorý slúži na elimináciu vypálených škvŕn na trávniku, ktoré vznikajú v reakcii na agresívny psí moč. Stačí vložiť obsah balenia DogRocks do misky vášho domáceho miláčika naplnenou max. 2 litrami vody a váš trávnik začne opäť žiariť zdravím...

Upozornenie: DogRocks je vhodné začať používať už pred vegetačnou sezónou - kamene eliminujú vypalovanie nových škvŕn na trávniku, avšak už vypálené miesta neoživia!

Ako Dogrocks funguje?

Dog Rocks®  je paramagnetická, vulkanická (vyvretá) hornina, ktorá sa nachádza v Austrálii, ide teda o prírodný produkt. Tieto horniny dokážu odfiltrovať rôzne nečistoty z vody ako cín, amoniak a dusičnany, ktoré odchádzajú močom a keď sa dostanú do kontaktu s trávou, vypália jej korienky.

Po ponorení horniny do vody, paramagnetizmus vytvára magnetické pole, ktoré zapríčiňuje zmeny vo výmene iónov. Výsledkom je zníženie množstva dusičnanov, ktoré sa vo vode nachádzajú, takže pes požije menšie množstvo dusičnanov z vody a teda menej dusičnanov odchádza z tela v moči zvieraťa.

Efekt Dog Rocks sa zmenšuje, ak je pes kŕmený diétou, ktorá pozostáva prevažne z červeného mäsa, alebo má počas dňa vysoký prísun rôznych pamlskov. Čím väčšie množstvo proteínov prijaté v potrave, ktoré sa v tele zvieraťa nespotrebuje, tým väčšie množstvo dusičnanov odchádza z tela v moči zvieraťa. Pri kvalitnej suchej strave s presným denným dávkovaním je efekt psieho moču menej agresívny a tým aj efekt Dog Rocks-u je významnejší.

Používanie skál Dog Rocks je úplne jednoduché. Stačí  vložiť jedno balenie skál Dog Rocks do misky s vodou, z ktorej pije Váš pes. Na zaručenie maximálnej účinnosti sa odporúča vymieňať DogRocks každé 2 mesiace za nové balenie.

Hlavné vlastnosti:

* nemení hodnoty PH v moči zvieraťa
* obsahujú prírodné minerálne látky
* pravidelne laboratórne testované, bezpečné pre psov
* predáva sa v Austrálii, USA, na Novom Zélande, v Južnej Afrike, vo Veľkej Británii a v Európe už 8 rokov

Dog Rocks sú rôznych veľkostí a každé balenie obsahuje preto iné skaly – hmotnosť balenia je však vždy približne tá istá, aby sa zabezpečila maximálna efektivita horniny. Dog Rocks nemajú žiadny známy negatívny vplyv na psov ak sa pri dávkovaní postupuje podľa návodu na použitie. Skaly sú pravidelne laboratórne testované.

Komentáre zákazníkov: