Nájdete nás na Facebooku

PetSafe bezdrôtové oplotenie

Elektronické neviditeľné ploty » elektronické ploty

PetSafe bezdrôtové oplotenie

PetSafe bezdrôtové oplotenie

PetSafe bezdrôtové oplotenie instalacia

PetSafe bezdrôtové oplotenie instalacia
 
Cena:352.00Eur

Rádiové oplotenie zabezpečuje aby Váš pes neprekročil Vami stanovené hranice voľného pohybu. V prípade tohto výrobku je použitie o to jednoduchšie, že systém nevyžaduje inštaláciu drôtu ako hranice pre pohyb, ale funguje na princípe signálu šíreného rovnomerne na všetky strany od vysielača a to do nastaviteľnej vzdialenosti až 27,5m.

Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Odporúča sa vymedzenú oblasť vizuálne vyznačiť vlajkami (súčasť dodávky). Vysielač vysiela signál na frekvencii 18,7kHz, ktorý je zachytávaný špeciálnym psím obojkom -prijímačom. Ak sa pes priblíži k určenej hranici, obojok vyšle varovný zvukový signál. Ak pes ďalej pokračuje k hranici, systém vyšle cez obojok bezbolestný ale napriek tomu nepríjemný statický signál, krorý psa odradí od postupu ďalej. Jednoduchým tréningom pomocou umiestnenia vlajok po celom okruhu oblasti dokážete psa naučiť poslúchat varovné signály a zostať iba vo vyhradenej oblasti. Tréning trvá približne 1 týždeň.

Bezdrôtové oplotenie obsahuje obojok (PWF19-10762), ktorý má 5 operačných úrovní elektrostatickej korekcie s možnosťou nastavenia iba zvukového signálu.

Rádiové oplotenie môže využívať neobmedzený počet psov!

 

Video k produktu (v anglickom jazyku):

 

Kľučové vlastnosti
dosah 27,5m
funkcie elektrický impulz, zvukový signal
 

Súvisiace alebo podobné produkty:

PetSafe - náhradná sada pre obojky
12.00Eur
PetSafe bezdrôtové oplotenie - doplnkový obojok
149.00Eur
 
 

Komentáre zákazníkov: