Nájdete nás na Facebooku

PetSafe oplotenie pre malé plemená psov

Elektronické neviditeľné ploty » elektronické ploty

  • PetSafe radiove oplotenie
    PetSafe radiove oplotenie
Cena:195.00Eur

Rádiové oplotenie zabezpečuje aby Váš pes neprekročil Vami stanovené hranice voľného pohybu. Plot pritom nepredstavuje pevnú stavbu, ale je vytýčený drôtom natiahnutým tesne nad zemou, prípadne zakopaným tesne pod povrchom.

Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou. Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom -prijímačom. Ak sa pes priblíži k určenej hranici, obojok vyšle varovný zvukový signál. Ak pes ďalej pokračuje k hranici, systém vyšle cez obojok bezbolestný ale napriek tomu nepríjemný statický signál, krorý psa odradí od postupu ďalej. Jednoduchým tréningom pomocou umiestnenia vztyčných vlajok po celom okruhu oblasti dokážete psa naučiť poslúchat varovné signály a zostať iba vo vyhradenej oblasti. Tréning trvá približne 1 týždeň.

Rádiový plot pre malé psy obsahuje Ultraľahký obojok (PIG19-10761) vhodný pre menšie plemená psov - váži iba 51 gramov a má jednu úroveň nastavenia korekcie.

Systém dokáže pokryť oblasť rozlohy až do 90.000m2, čo predstavuje obvod 1200m drôtu. V základnej sade je dodávaný drôt dĺžky 150m. Na pokrytie väčších oblastí je možné dokúpiť extra sadu pre rádiový plot, ktorá obsahuje 150 metrov drôtu, 2 spojky a 50 vlajok. Ak chcete použiť vlastný drôt, musí byť izolovaný a medený (miera 14-20). Vysielač postačí na 1200 metrov drôtu. Nieje potrebné inštalovať žiadne ďalšie zariadenia.

Zariadenie štandardne funguje na rádiovej frekvencii 10.65 kHz. Je však možné zakúpit si zariadenie, ktoré vysiela na frekvencii 7kHz.

Rádiové oplotenie môže využívať neobmedzený počet psov!

Odporúča sa použitie pri psoch, ktorí vážia viac ako 3.5kg. Systém je povolený veterinármi a Vášmu psíkovi v žiadnom prípade neubližuje.

Každá sada oplotenia obsahuje:

  • vysielač
  • obojok
  • 150m drôtu
  • 50ks vlajok
  • batéria
  • manuál na použitie
 

Súvisiace alebo podobné produkty:

PetSafe - náhradná sada pre obojky
12.00Eur
PetSafe oplotenie - doplnkový obojok pre malé psy
80.00Eur
PetSafe oplotenie - doplnkový obojok pre malé psy Deluxe
120.00Eur
PetSafe oplotenie - doplnkový obojok pre veľké psy
90.00Eur
PetSafe oplotenie - extra sada (drôt, spojky, vlajky)
36.00Eur
PetSafe oplotenie pre veľké plemená psov
197.10Eur
 

Komentáre zákazníkov: